AVASARA.LT
Krepšelis

Theramed

Theramed

Tai labai aukštos kokybės dantų pasta, pagal atliktus testus, įvertinta kaip viena iš geriausių. Patogus, higieniškas dozatorius. Dantų pasta su antibanteriniu poveikiu,Gaivaus šviežių mėtų skonio;Speciali formulė, kuriai būdinga išliekanti aktyvi ilgalaikė apsauga net baigus valytis dantis..
2.50€
Theramed Natur-weiss dantų pasta.Tai labai aukštos kokybės dantų pasta, pagal atliktus testus, įvertinta kaip viena iš geriausių. Patogus, higieniškas dozatorius. Dantų pasta su antibanteriniu poveikiu,Balinanti dantų pasta;Atstato natūralų dantų baltumą.Speciali formulė, kuriai būd..
2.50€
Tai labai aukštos kokybės dantų pasta, pagal atliktus testus, įvertinta kaip viena iš geriausių. Patogus, higieniškas dozatorius. Dantų pasta su antibanteriniu poveikiu,Ilgalaikė dantų apsauga;Speciali formulė, kuriai būdinga išliekanti aktyvi ilgalaikė apsauga net baigus valytis dantis; ..
2.50€
Theramed original dantų pasta su dozatoriumiTai labai aukštos kokybės dantų pasta, pagal atliktus testus, įvertinta kaip viena iš geriausių.Patogus, higieniškas dozatorius.Dantų pasta su visapusišku antibanteriniu poveikiu,Speciali formulė, kuriai būdinga išliekanti aktyvi ilgala..
2.50€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)