AVASARA.LT
Krepšelis

ROYAL GREEN

ROYAL GREEN

Sertifikuota ekologiška migdomoji vitanija (ašvaganda) Maisto papildas 60 kapsuliųRoyal Green BIO Ashwagandha (ašvaganda - migdomoji vitanija) auginama Indijoje be pesticidų naudojimo. Royal Green BIO Ashwagandha yra 100% sertifikuota ekologiška, vegetariška ir veganiška, be konservantų ir lab..
22.00€
100% augalinės kilmės Omega-3 Maisto papildas 60 kapsuliųRoyal Green atliko išplėstinius tyrimus, ieškančius kaip iš augalinio šaltinio geriausiu ir gryniausiu būdu išgauti DHR (Dokozaheksaeno rūgštį). Royal Green Algae oil dumblių aliejuje esanti Omega-3 riebalų rūgštis DHR yra 100% v..
36.50€
100% sertifikuota ekologiška peruvinė pipirinė (maca) Maisto papildas 60 kapsuliųMaca - energijos šaltinis, virškinimo sistemai padeda palaikyti fizinį ir protinį darbą, jausmus ir gyvybingumą.  Royal Green BIO Maca- Peruvinės pipirinės šaknys auga Peru Anduose 3500-4300 metrų aukštyje, pr..
19.50€
Sertifikuoti ekologiški vitaminai, mineralai, žolelės ir grybai Maisto papildas 90 kapsuliųRoyal Green BIO Multi Gold sudėtyje yra 100% sertifikuoti ekologiški augalinės kilmės vitaminai, mineralai, žolelės ir grybai. Tai unikalus pasiekimas, kuriuo mes didžiuojamės sukurtas Motulės Gamtos be..
39.00€
NOP organic sertifikuotas vitaminų, mineralų ir 18 augalų kompleksas vyrams Maisto papildas 60 tablečiųRoyal Green Multi Man yra vitaminų ir mineralų, daugiausiai išgautų iš augalų, kompleksas vyrams. Vitaminas C iš malpigijos (acerolos) uogų, įvairūs B grupės vitaminai iš Peruvinės gva..
28.50€
NOP organic sertifikuotas vitaminų,  mineralų ir 17 augalų kompleksas moterims Maisto papildas 60 tablečiųRoyal Green Multi Woman yra vitaminų ir mineralų papildas sukurtas moterims. Vitaminas C išgaunamas iš malpigijos (acerolos) uogų, įvairūs B grupės vitaminai iš Peruvinės gvajavos, š..
28.50€
Žuvų taukai iš žuvų, pagautų nepakenkiant gamtos ištekliams Maisto papildas 30 kapsuliųOptimalus įsisavinimas- be žuvies poskonio Royal Green įsitikinę, jog tyrumas ir stipri koncentracija yra svarbiausi aspektai, kuomet kalbame apie žuvų taukus. Todėl mes didžiuojamės unikalia gavybos ir iš..
19.50€
Tai 100% augalinės kilmės maisto papildas, kuriame gulsčioji serenoja papildyta selenu ir ekologiškais augalais: dažine ciberžole, kininiu arbatmedžiu, migdomąja vitanija, tikruoju imbieru ir kitais. Ypač koncentruotas, vegetariškas ir veganiškas!Vartojimas: 1-2 kapsulės per dieną, pageidautina ..
21.00€
Sertifikuotas ekologiškas selenas Maisto papildas 60 kapsulių ROYAL GREEN pristato 100% sertifikuotą ekologišką seleną, išgaunamą iš juodojo bastučio (juodųjų garstyčių) papildytą puikia imbiero, ciberžolės, rozmarino ir cinamono kombinacija. Savybės: • 100% sertifikuotas ekologiškas • ..
19.00€
ROYAL GREEN BIO Spirulina 1000mgSertifikuota ekologiška plokščioji vingrūnė (spirulina)Maisto papildas60 tablečiųRoyal Green BIO Spirulina yra mažytis, panašus į spiralę, dumblis, 100% natūralus ir tikras gamtos „supermaistas“, kuriame yra daugiau nei 60 aktyvių ingredientų, toki..
20.00€
100 % sertifikuota ekologiška plokščioji vingrūnė (spirulina) Maisto papildas 60, 120 tablečiųRoyal Green BIO Spirulina yra mažytis, panašus į spiralę, dumblis, 100% natūralus ir tikras gamtos „supermaistas“, kuriame yra daugiau nei 60 aktyvių ingredientų, tokių kaip vitaminas B12, beta karotina..
12.50€
Fermentuotas vitaminas B12 Maisto papildas 60 kapsulių Royal Green Vitamine B12 naudojama biologiškai aktyvi vitamino B12 forma, vadinama metilkobalaminu. Fermentacijos proceso metu, vitaminas biotransformuojamas į maisto šaltinį ir tai užtikrina optimalų poveikį. Savybės: • Fermentuotas vi..
21.50€
100% augalinės kilmės vitaminas C Maisto papildas 60 kapsulių Maistinė juodmirtė Camu Camu (Myrciaria dubia) yra mažas medelis, nokinantis raudonos spalvos 2-3 centimetrų skersmens vaisius, augantis užlietose ir pelkėtose vietose aplink Amazonę, Peru. Camu Camu turi ypač didelę koncentracij..
21.50€
NOP Organic sertifikuotas fermentuotas vitaminas D3 Maisto papildas 120 tablečiųVasara ištisus metus! Didelė dalis gyventojų patiria vitamino D trūkumą. Vitaminas D3 yra taip pat žinomas kaip „saulės“ vitaminas, kadangi žmogaus kūnas jį gali pasigaminti pats, kuomet gauna pakankamai tiesiogin..
18.50€
Sertifikuoti ekologiški B grupės vitaminai, silicis ir selenas Maisto papildas 60 kapsuliųTai sertifikuotas ekologiškas augalinės kilmės B grupės vitaminų kompleksas (odai, plaukams ir nagams) išgautas iš peruvinės gvajavos, siauralapio baziliko ir citrinos žievelės ir papildytas puikia ..
27.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)