AVASARA.LT
Krepšelis

VITAMINAI IR MINERALAI

Naturalūs Vitaminai ir mineralai - maisto papildai skirti Jūsų organizmo ir imuniteto stiprinimui. Ypač geriau pasisavinami naturalūs vitaminai ir mineralai. Pas mus rasite natūralius vitaminus ir mineralus moterimas, vyrams ir vaikams. Visuomet patarsime ir pasiūlysime Jums geriausią variantą.

Maisto papildas GLUTATHIONEliposominis sauso pavidaloTinka veganams ir vegetarams  Grynasis kiekis 28,3 g (60 kapsulių po 472 mg)  Sudedamosios dalys:patentuotas liposominis mišinys (emulsiklis (lecitinai (iš saulėgrąžų aliejaus)), L-glutationas (redukuotas)), kapsulės apvalk..
55.00€
Maisto papildas Goldman liposominis VITAMINAS C 60 kapsulių.Liposominis vitaminas C lengvai įsisavinamas. Tinka vegetarams ir veganams  Maistinė medžiaga        1 kapsulė            RMV*,%Vitaminas C                        500 mg               625%Liposominis vitaminas C yra paža..
39.00€
Vata – Pitta – Kapha + Amalaki mažina Vata ir Pita došas bei didina Kaphą došą! Europos Maisto Saugos Tarnybos patvirtinti teiginiai produkto sudėtyje esančioms maistinėms medžiagoms: * Padeda skatinti sveiką senėjimą, padeda apsaugoti nuo oksidacinių ląstelių / DNR pažeidimų. * Padeda..
17.90€
Mivitotal Plus yra vienas iš populiariausių Švedijos multivitaminų. Formulė yra kupina vitaminų, mineralų, bioflavonoidų, aminorūgščių ir mikroelementų.Unikali produkto formulė suteikia malonų apelsinų skonį.Skystos KonsistensijosMaksimalus ĮsisavinimasTinka Visai Šeimai  ..
22.90€
Mivitotal® Sport yra vitaminų ir mineralų kompleksas, specialiai pritaikytas fiziniam stresui, ir sunkioms treniruotėms patenkinti. Sudėtyje yra rožių šaknų, kurios prisideda prie organizmo gebėjimo valdyti fizinį stresą,  magnio, kuris prisideda prie normalių baltymų sintezės ir raumenų funkcijų. ..
23.90€
Sertifikuoti ekologiški vitaminai, mineralai, žolelės ir grybai Maisto papildas 90 kapsuliųRoyal Green BIO Multi Gold sudėtyje yra 100% sertifikuoti ekologiški augalinės kilmės vitaminai, mineralai, žolelės ir grybai. Tai unikalus pasiekimas, kuriuo mes didžiuojamės sukurtas Motulės Gamtos be..
39.00€
NOP organic sertifikuotas vitaminų, mineralų ir 18 augalų kompleksas vyrams Maisto papildas 60 tablečiųRoyal Green Multi Man yra vitaminų ir mineralų, daugiausiai išgautų iš augalų, kompleksas vyrams. Vitaminas C iš malpigijos (acerolos) uogų, įvairūs B grupės vitaminai iš Peruvinės gva..
28.50€
NOP organic sertifikuotas vitaminų,  mineralų ir 17 augalų kompleksas moterims Maisto papildas 60 tablečiųRoyal Green Multi Woman yra vitaminų ir mineralų papildas sukurtas moterims. Vitaminas C išgaunamas iš malpigijos (acerolos) uogų, įvairūs B grupės vitaminai iš Peruvinės gvajavos, š..
28.50€
Sertifikuotas ekologiškas selenas Maisto papildas 60 kapsulių ROYAL GREEN pristato 100% sertifikuotą ekologišką seleną, išgaunamą iš juodojo bastučio (juodųjų garstyčių) papildytą puikia imbiero, ciberžolės, rozmarino ir cinamono kombinacija. Savybės: • 100% sertifikuotas ekologiškas • ..
19.00€
ROYAL GREEN BIO Spirulina 1000mgSertifikuota ekologiška plokščioji vingrūnė (spirulina)Maisto papildas60 tablečiųRoyal Green BIO Spirulina yra mažytis, panašus į spiralę, dumblis, 100% natūralus ir tikras gamtos „supermaistas“, kuriame yra daugiau nei 60 aktyvių ingredientų, toki..
20.00€
100 % sertifikuota ekologiška plokščioji vingrūnė (spirulina) Maisto papildas 60, 120 tablečiųRoyal Green BIO Spirulina yra mažytis, panašus į spiralę, dumblis, 100% natūralus ir tikras gamtos „supermaistas“, kuriame yra daugiau nei 60 aktyvių ingredientų, tokių kaip vitaminas B12, beta karotina..
12.50€
Fermentuotas vitaminas B12 Maisto papildas 60 kapsulių Royal Green Vitamine B12 naudojama biologiškai aktyvi vitamino B12 forma, vadinama metilkobalaminu. Fermentacijos proceso metu, vitaminas biotransformuojamas į maisto šaltinį ir tai užtikrina optimalų poveikį. Savybės: • Fermentuotas vi..
21.50€
100% augalinės kilmės vitaminas C Maisto papildas 60 kapsulių Maistinė juodmirtė Camu Camu (Myrciaria dubia) yra mažas medelis, nokinantis raudonos spalvos 2-3 centimetrų skersmens vaisius, augantis užlietose ir pelkėtose vietose aplink Amazonę, Peru. Camu Camu turi ypač didelę koncentracij..
21.50€
NOP Organic sertifikuotas fermentuotas vitaminas D3 Maisto papildas 120 tablečiųVasara ištisus metus! Didelė dalis gyventojų patiria vitamino D trūkumą. Vitaminas D3 yra taip pat žinomas kaip „saulės“ vitaminas, kadangi žmogaus kūnas jį gali pasigaminti pats, kuomet gauna pakankamai tiesiogin..
18.50€
Sertifikuoti ekologiški B grupės vitaminai, silicis ir selenas Maisto papildas 60 kapsuliųTai sertifikuotas ekologiškas augalinės kilmės B grupės vitaminų kompleksas (odai, plaukams ir nagams) išgautas iš peruvinės gvajavos, siauralapio baziliko ir citrinos žievelės ir papildytas puikia ..
27.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)