AVASARA.LT
Krepšelis

K.LISS- FarmaVita

K.LISS- FarmaVita
Itin veiksminga ir prabangi braziliško tiesinimo terapija plaukams - K.Liss. Plaukai ne tik taps klusnūs, bet ir tiesūs ir nebijantys drėgmės. Tai ilgalaikio keratininio tiesinimo procedūra visiškai ištiesinanti garbanotus ir banguotus plaukus - atstatanti jų struktūrą. Plaukai tampa žvilgantys, gyvybingi ir sveiki. Tik profesionaliam naudojimui! O namų terapijai - šampūnas, kaukė ir purškiamas keratinas (be sulfatų ir parabenų). Didžiuokitės savo plaukais!
NĖRA Sulfatų
NĖRA Fosfatų
NĖRA Alkoholio


Garsaus italų gamintojo plaukų priežiūros priemonės Farmavita – tai prekės ženklas mėgstamas visame pasaulyje ir pelnęs daugybę teigiamų atsiliepimų dėl savo puikios kokybės ir geros kainos santykio.

Farmavita laboratorija yra Italijoje, kur kruopščiai atliekami visi dermatologiniai pagamintų priemonių tyrimai. Tik po teigiamų rezultatų jos pasiekia savo klientus.

Farmavita prekės ženklas turi visas būtinas Jūsų grožiui arba darbui su klientais priemones: nuostabūs šampūnai ir kaukės, plaukų kondicionieriai, ampulės plaukams. Plaukų kremai ir geliai, pilingas galvos odai, rinkiniai cheminiam sušukavimui ir plaukų tiesinimui. Keratinas ir argano aliejus, o taip pat augaliniai plaukų dažai su turtinga spalvų palete.

kūno priežiūros priemonių šis prekės ženklas siūlo itin tyrą ir švarų Argano aliejų, kurio receptas perduodamas net nuo 1920 metų.

Visos Farmavita priemonės atitinka aukštos kokybės kosmetikos reikalavimus:

  • kruopščiai suderinta sudėtis, sauganti jūsų sveikatą
  • augaliniai komponentai
  • vitaminų kompleksai
  • maksimali apsauga nuo kenksmingo aplinkos poveikio, karšto oro ir UV spindulių
  • ilgalaikis efektas

Priemonės skirtos profesionaliam ir namų naudojimui. Didelis šių produktų privalumas – jų ekonomiškas naudojimas. Tad pasirinkę Farmavita kosmetines priemones Jūs ne tik sutaupysite savo laiką, bet ir pinigus. Todėl tai – atsiperkanti investicija į Jūsų grožį ir darbo kokybę.


Gamintojų sąraše nėra.