AVASARA.LT
Krepšelis

Garantijos ir grąžinimas

Būkite ramūs pirkdami avasara.lt el.parduotuvėje!


- Nenaudota, nepatikusi prekė, kuri nepatenka į negrąžinamų prekių sąrašą savo originalioje pakuotėje gali būti grąžinama per 14 dienų.

Internetinėje parduotuvėje pirkėjai neturi galimybių pamatyti prekių, todėl vartotojų interesus elektroninės komercijos srityje ginantys teisės aktai įtvirtina vieną svarbiausių vartotojų teisių apsaugos ypatumų – teisę atsisakyti ryšio priemonėmis sudarytos pirkimo–pardavimo sutarties. Pirkėjas turi teisę atsisakyti sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos. Atsisakyti sutarties pirkėjas gali nenurodydamas priežasties, tačiau laikydamasis šių sąlygų:
1.    pardavėjui apie sutarties atsisakymą turi būti pranešta raštu;
2.   pranešimas turi būti pateiktas per nustatytą terminą (keturiolika dienų);
3.    daiktas neturi būti sugadintas ar jo išvaizda iš esmės pasikeitusi (grąžinamas originalioje pakuotėje).
Remiantis elektroninės parduotuvės Pasaulisdelne.lt taisyklių 10.4 punktu, kokybiškų prekių grąžinimo kaštus padengia pirkėjas. Grąžinimai vykdomi tik per kurjerių tarnybą dpd arba susitariant dėl atvežimo į mūsų nurodytą vietą.

 

Jeigu Jūs norite grąžinti prekes, parašykite apie tai mums į el.paštą parduotuve@avasara.lt  ir pateikite šią informaciją: 

  • grąžinamos prekės pavadinimas,
  • užsakymo numeris,
  • grąžinimo priežastys: su defektu, siuntimo metu pažeista pakuotė ir prekė, gauta prekė neatitinka užsakytos, dydis neatitinka užsakyto, kita (būtina nurodyti). 
Per dvi darbo dienas nuo Jūsų pranešimo gavimo patikslinsime ir suderinsime prekių grąžinimo tvarką ir sąlygas su Jumis asmeniškai.
Kokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos pirkėjo sąskaita.