AVASARA.LT
Krepšelis

Ekologiškas indaplovių valiklis WINNI'S 250ml

Ekologiškas indaplovių valiklis WINNI'S 250ml
Ekologiškas indaplovių valiklis WINNI'S 250ml
5.00€
  • Sandėlyje: Prekyboje
  • Prekės kodas: 8002295062727
Ekologiškas indaplovių valiklis WINNI'S 250ml

Indaplovių valiklis skirtas periodiškam indaplovių valymui nuo kalkių, riebalų ir nešvarumų. Valiklis kruopščiai valo bei apsaugo net ir sunkiai prieinamas indaplovės vietas tokias kaip filtrai, purkštukai, nutekamieji vamzdeliai ir kt. Valikliu išvalyta indaplovė daug efektyviau plauna, nepalieka kalkių nuosėdų, suteikia indams blizgesio. Indaplovių valiklis atitinka nikelio, chromo ir kobalto kiekio testus. Pakuotė perdirbama.

Naudojimas: valiklį naudoti tik tuščioje indaplovėje. Nepilti indų ploviklio. Nuimti lipduką (ne dangtelį). Pastatyti buteliuką dugnu aukštyn į įrankių krepšelį. Įjungti indų plovimo programą. Pasibaigus valymo/plovimo procesui, indaplovę galima naudoti iš karto. Indaplovės valymą kartoti reguliariai kas 1-2 mėnesius, priklausomai nuo indaplovės naudojimo dažnumo.

Įspėjimas! Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaitykite etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis i gydytoja.

Platintojas: UAB Medikatus

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras