AVASARA.LT
Krepšelis

HD lifestyle

HD lifestyle

Glotninantis apsauginis aerozolis plaukams. Suteikia plaukams šilko švelnumo, minkštumo ir nepakrtojamo spindesio. Jokio statiškumo ! Suteikia nepakartojamo lankstumo išlaikydamas plaukus tiesius. Puikiai apsaugo nuo aukštos temperatūros formavimo įrankių. HD priemones naudoja profesionalai (k..
14.00€
Universalus, ekologiškas „non-aerosol“ lakas suteikia ilgalaikę fiksaciją ir plaukus padarydamas elastingus ir minkštus. Naujausiomis technologijomis pagamintas, brangiųjų dervų ir argano aliejaus savo sudėtyje turintis lakas suteikia plaukams natūralų blizgesį ir didina jų apimti. Formulėje..
9.99€ 14.00€
Puikus kondicionierius, greitai ir lengvai naudojamas, neleidžiantis plaukams susivelti visą dieną.Suteikia plaukams lengvumą ir palengviną jų formavimą. Praturtintas unikaliu mėlynių ekstraktu, pantenolio ir hidrolizuotų augalinių baltymų kokteiliu, suteikia plaukams apsaugą, maitinimą ir atsp..
15.00€
Plaukų lakas HD Spray Extreme skirtas itin stipriai šukuosenos fiksacijai. Puiki plaukų apimtį didinanti priemonė, kuri ilgam išlaiko šukuosenos formą ir neapsunkina plaukų.  Plaukų lako sudėtyje yra brangiųjų sakų ir argano aliejų,  jie  suteikia plaukams natūralaus švytėjimo ir maitina juos. Plauk..
14.00€
Kondicionuojančios putos spyruokliuojančios garbanoms sukurti. Puikiai suvaldo garbanas ir bangas išlaikant jų lankstumą. Suteikia plaukams spindesio ir jokio statiškumo! Putas galima naudoti tiek ant drėgnų tiek ant sausų plaukų. Putos savaime turi intensiją plaukus susukti, dėl to bus nesunku suku..
9.00€
Apimti didinančios ir blizgesį suteikiančios putos. Suteikia ir palaiko plaukų apimtį, išlaikant plaukus minkštus ir spindinčius. Formulė, subalansuota visų tipų plaukams, puikiai juos kontroliuoja nepakeisdamos plaukų lankstumo.HD produkciją naudoja (kirpėjai, grožio meistrai).Kilmės šalis:..
11.00€
Plaukų gelis HD Extreme Fixing Gel – tai itin stiprios fiksacijos plaukų modeliavimo priemonė  su UV filtrais ir pantenoliu.Plaukų gelis HD Extreme Fixing Gel – tai itin stiprios fiksacijos plaukų modeliavimo priemonė  su UV filtrais ir pantenoliu. Plaukų gelis užtikrina plaukams ilgalai..
8.00€
Plaukų gelis HD strong Fixing Gel – tai itin stiprios fiksacijos plaukų modeliavimo priemonė  su UV filtrais ir pantenoliu.Plaukų gelis HD strong Fixing Gel – tai itin stiprios fiksacijos plaukų modeliavimo priemonė  su UV filtrais ir pantenoliu. Plaukų gelis užtikrina plaukams ilgalaikę..
8.00€
Priemonė suteikianti plaukams blizgesio, HD LIFE STYLE, Vitamin booster extra, 220 ml
Naujiena -27 %
Extra blizgesys plaukams su vitaminu C, vitaminu E, pro-vitaminu B5 ir vertingais silikonais.Suteikia nepaprastą žvilgesį plaukams.Priemonė neriebina ir nešlapina plaukų,Naudojimas: priemonę purkšti ant sausų plaukų, kad plaukai atgautų spindesį ir gyvybingumą. Nereikia nuplauti. purkšt..
12.50€ 17.20€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)