AVASARA.LT
Krepšelis

WC Valikliai ir gaivikliai

Norite nepriekaištingos švaros ir gaivos tualete? Rinkitės mūsų atrinktas tik aukščiausios kokybės tualeto valymo priemones iš Vokietijos ir Lietuvos.

GREEN SHIELD" servetėlės tualetams valyti, 40 vnt Jūsų patogumui! Šios "Green Shield" servetėlės puikiai tinka tualeto sėdynėms, dangčiams, bakeliams ir rankenoms valyti. Pakuotė yra su patogiu dangteliu, kurį galėsite užklijuoti po kiekvieno valymo.Nevalykite audinių, apmušalų ar kil..
1.99€
Heitmann hygiene higieninis vonios ir WC  valiklis.Vonios ir tualeto kambario paviršiams valyti ir dezinfekuoti.Puikiai pašalina kalkes ir muilo likučius. Turi antibakterinio poveikio.Naudojimas: skirtas kriauklių, stiklinių arba plastikinių dušo kabinų, plytelių, keramikos, chromuotų arma..
4.00€
HEITMANN nukalkintojas virtuvei ir voniai (anti-kalk), 500 mlHEITMANN Anti-Kalk Spindinti švara vonioje ir virtuvėje! Nukalkintojas su purkštuvu, efektyvi priemonė prieš kalkes, riebalus ir muilo nešvarumus. Su natūraliu citrinos rūgšties poveikiu. Ultra stipri priemonė  prieš įsisenėjusius ..
3.55€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)