AVASARA.LT
Krepšelis

ATLASINIŲ KEDRŲ eterinis aliejus, NATURÉE, 10 ml

ATLASINIŲ KEDRŲ eterinis aliejus, NATURÉE, 10 ml
ATLASINIŲ KEDRŲ eterinis aliejus, NATURÉE, 10 ml
7.80€
  • Sandėlyje: Prekyboje
  • Prekės ženklas: NATURÉE
  • Prekės kodas: 4779047540331

Atlasinių kedrų (lot. Cedrus atlantica) eterinis aliejus išgaunamas iš kedrų, augančių Atlaso kalnų regione (šiaurės Afrika). Nuo himalajinio kedro atlasinis skiriasi santykinai mažesniu aukštingumu, trumpesniais spygliais bei apvalesniais kankorėžiais. Spyglių kaip ir medienos kvapas yra ryškesnis, aromatingesnis.

Atlasiniai kedrai jau nuo seno (šių augalų eterinis aliejus minimas judėjų, krikščionių ir arabų  rašytiniuose šaltiniuose) buvo naudojami aromaterapijoje ir medicinoje. Dėl ypatingos cheminės struktūros atlasinių kedrų eterinis aliejus švelniai, bet ilgai stimuliuoja kraujo apykaitą, greitina metabolizmą. Kedro poveikis nenuginčijamas dezinfekuojant odą, todėl puikiai tinka žmonėms, sergantiems dermatitais, egzema. Nors atlasinis kedras pasireiškia stimuliuojamuoju poveikiu,aromaterapijoje jis veikia raminamai: nuima stresą, įtampą, nuovargį. Žinomas  detoksikacinis ir diuretinis poveikį. Atlasinio kedro eterinis aliejus įeina į daugeli kremų sudėtį celiulitui mažinti. Dėl greito įsiskverbimo į poodinį sluoksnį jis sąlygoja mažesnį riebalų kaupimąsi.

Patalpų aromatizavimas:
Įlašinkite 5–7 lašus atlasinių kedrų eterinio aliejaus arba šio aliejaus mišinio į difuzorių ar aromatinėje lempoje esantį vandenį. Patalpoje pasklis kvapas. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Mėgaukitės švelniu, lengvu ir gaiviu, medžio kvapą primenančiu su karčių dūmų prieskoniu kvapu.
Atlasinių kedrų eterinio aliejaus kvapas primena ką tik nupjauto medžio aromatą, kuris švelniai pasklis naudojant eterinę lempą arba difuzorių, sukurs jaukumo jausmą ir suteiks pilnatvę Jūsų namams.

Atlasinių kedrų eterinis aliejus puikiais dera su bergamočių, cinamono, smilkalinių bosvelijų, levandų, citrinų, žaliųjų citrinų ir rozmarinų eteriniais aliejais. Atlasinio kedro eterinis aliejus yra ypač dažnai naudojamas aromatiniuose mišiniuose dėl švelnaus ir ilgalaikio stimiliuojamojo poveikio, kuris nedirgina.

Dažnai atlasinio kedro medienos aromatas pakeičia čiobrelių ar raudonėlių eterinius aliejus mišiniuose dėl subtilaus, švelnaus kvapo bei poveikio žmogaus organizmui.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras