AVASARA.LT
Krepšelis

Argan sublime - FarmaVita

Argan sublime - FarmaVita
Argan Sublime – tai prekinio ženklo Farmavita produktų linija plaukų ir odos priežiūrai. Iš kūno priežiūros priemonių šis prekės ženklas siūlo itin tyrą ir švarų Argano aliejų, kurio receptas perduodamas net nuo 1920 metų.

Garsaus italų gamintojo plaukų priežiūros priemonės Farmavita – tai prekės ženklas mėgstamas visame pasaulyje ir pelnęs daugybę teigiamų atsiliepimų dėl savo puikios kokybės ir geros kainos santykio.

Farmavita laboratorija yra Italijoje, kur kruopščiai atliekami visi dermatologiniai pagamintų priemonių tyrimai. Tik po teigiamų rezultatų jos pasiekia savo klientus.

Farmavita prekės ženklas turi visas būtinas Jūsų grožiui arba darbui su klientais priemones: nuostabūs šampūnai ir kaukės, plaukų kondicionieriai, ampulės plaukams. Plaukų kremai ir geliai, pilingas galvos odai, rinkiniai cheminiam sušukavimui ir plaukų tiesinimui. Keratinas ir argano aliejus, o taip pat augaliniai plaukų dažai su turtinga spalvų palete.

kūno priežiūros priemonių šis prekės ženklas siūlo itin tyrą ir švarų Argano aliejų, kurio receptas perduodamas net nuo 1920 metų.

Visos Farmavita priemonės atitinka aukštos kokybės kosmetikos reikalavimus:

  • kruopščiai suderinta sudėtis, sauganti jūsų sveikatą
  • augaliniai komponentai
  • vitaminų kompleksai
  • maksimali apsauga nuo kenksmingo aplinkos poveikio, karšto oro ir UV spindulių
  • ilgalaikis efektas

Priemonės skirtos profesionaliam ir namų naudojimui. Didelis šių produktų privalumas – jų ekonomiškas naudojimas. Tad pasirinkę Farmavita kosmetines priemones Jūs ne tik sutaupysite savo laiką, bet ir pinigus. Todėl tai – atsiperkanti investicija į Jūsų grožį ir darbo kokybę.


Plaukų kaukė su argano aliejumi, Argan Sublime Mask, 1000 ml
Naujiena -27 %
Kaukė plaukams Farmavita Argan Sublime Argan Oil, 1000 mlPlaukų struktūrą atstatanti Argano kaukė plaukams. Profesionaliam naudojimui.Turtinga atstatančiu Argano aliejumi kaukė egzotišku kvapu ir aukštos kreminės struktūros, sukurta drėkinti, minkštinti, maitinti jūsų plaukus.  Turtinga Omeg..
14.55€ 19.90€
Plaukų struktūrą atstatanti Argano kaukė plaukams. Profesionaliam naudojimui.Turtinga atstatančiu Argano aliejumi kaukė egzotišku kvapu ir aukštos kreminės struktūros, sukurta drėkinti, minkštinti, maitinti jūsų plaukus.  Turtinga Omega-6, vitaminu-E, ir natūraliu Tokoferoliu. Šis prabangus alie..
8.30€ 12.00€
Šampūnas su argano aliejumi, Argan Sublime Argan Oil, 1000 ml Šampūnas su argano aliejumi, Argan Sublime Argan Oil, 1000 ml
Naujiena -20 %
Profesionalus Šampūnas su argano aliejumi Argan Sublime Argan OilUnikalus, turtingas maistingojo Argano aliejau šampūnas su intensyviu egzotišku aromatu. Naudojant  šį šampūną Jūsų plaukai bus sveiki, viliojantys, šilkiniai. Sudėtyje turi  aktyvių  paviršiaus  junginių..
12.60€ 15.75€
Profesionalus Šampūnas su argano aliejumi Argan Sublime Argan OilUnikalus, turtingas maistingojo Argano aliejau šampūnas su intensyviu egzotišku aromatu. Naudojant  šį šampūną Jūsų plaukai bus sveiki, viliojantys, šilkiniai. Sudėtyje turi  aktyvių  paviršiaus  junginių..
7.30€
Argano aliejus kūnui ir rankoms Argan Sublime Argan Oil, 100 ml Argano aliejus kūnui ir rankoms Argan Sublime Argan Oil, 100 ml
Naujiena -22 %
Multifunkcinis purškiamas argano aliejus  kūnui – veidui - rankomis.Aukščiausios kokybės elekantiško jausmingumo prisilietimas jūsų kūnui suteikiantis minkštumą. Suderinus tris aliejus – argano aliejų - turintį maitinančių ir stabančių senėjimą savybių, drėkinantį ir raminantį makada..
10.80€ 13.80€
Turtingas plačiai naudojamas argano aliejaus eliksyras su intensyviu egzotišku viliojančiu kvapu, šilkiniems ir spindintiems plaukams.Prieš džiovinimą-idealus išryškinti garbanoms ir paruošti plaukus lengvam suformavimui.Po džiovinimo – idealus pabrėžti spindesiui ir gydyti suskilinėjusiems plau..
12.20€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)